Hospoda Kyčerka

Poznejte, jak chutná tradiční Valašsko. Zavítejte do Hospody Kyčerka v malebném údolí Pluskovec. Hospoda se nachází přímo u lyžařského svahu na křižovatce turistických cest. Po lyžování nebo túře vás zasytí domácí kyselice či sladký voňavý frgál. Atmosféru místa dotváří jedinečný interiér a venkovní gril. Z terasy se naskýtá kouzelný pohled na oblast Velkých Karlovic a hřebeny okolních hor.

Chutná tečka za dnem plným zážitků

Po turistickém výletě, cyklotúře či lyžování je zastavení v Hospodě Kyčerka nezbytností. Lahodná jídla zasytí a doplní energii. Všechna jsou připravována s největší péčí. Mnohá z nich jsou zhotovena přímo před očima hostů.

Nasajte jedinečnou atmosféru

V Hospodě Kyčerka se poctivá valašská kuchyně snoubí s nádherným stylovým interiérem. Regionální speciality jsou podávány přímo z pece. Interiér a tradiční jídlo dotvářejí domáckou atmosféru tohoto místa. Na terase jsou hosté vítáni v létě i v zimě.

Kvalitní regionální suroviny

V Hospodě Kyčerka zažijete všechny chutě valašské kuchyně. Příprava jídel z kvalitních surovin je pro nás samozřejmostí. Využíváme bohatství, které region v jednotlivých ročních obdobích nabízí. V podání kuchaře Hospody Kyčerka jsou i ty nejjednodušší valašská jídla chutná a nápaditá.