Teambuilding

Plánujete teambuilding? Přijďte stmelit kolektiv do výjimečného prostředí našeho resortu v CHKO Beskydy! Prožijte neopakovatelný pobyt v krajině tradic a pohostinnosti, nádherné přírody i zdravého horského povětří. Vydejte se do malebné obce Velké Karlovice, která je vyhledávaným cílem turistů v průběhu celého roku.

U nás si můžete vybrat ze široké škály ubytovacích možností a využít prvotřídních služeb, které nabízíme. Naše ubytovací kapacity jsou ve stylových Valašských chalupách připraveny přijmout až 115 osob. K dispozici jsou také apartmány v Hospodě Kyčerka, kde vás navíc čekají skvělé gurmánské zážitky. S profesionálním personálem a moderním technickým vybavením se vaše pracovní akce stane událostí, na kterou budete rádi vzpomínat.

Resort Kyčerka poskytuje širokou škálu aktivit, které váš teambuilding učiní jedinečným. Věnovat se můžete turistice, cyklistice, v zimě pak lyžování či běžkám. Rádi pro vás přichystáme zábavný, sportovní i volnočasový program v outdoorovém a indoorovém prostředí, hry i soutěže s ohledem na věk a fyzickou zdatnost účastníků. Napomůžeme k rozvoji skupinové dynamiky, týmové spolupráce i soutěživosti vašeho kolektivu.

Využít můžete také luxusní Grandhotel Tatra s kapacitou 112 osob. Tamní konferenční prostory jsou vybaveny nejnovější technologií, navíc mají vlastní terasu, která láká k odpočinku na čerstvém horském vzduchu. Po náročném dni můžete zavítat i do wellness centra, kde si dopřejete odpočinek a relaxaci. I zde je naprostou samozřejmostí skvělá kuchyně.

Ať už plánujete kongresy a konference, firemní večírky, školení nebo již zmíněné teambuildingové aktivity, které posílí váš tým, rádi vám pomůžeme s organizací akce do posledního detailu bez ohledu na její zaměření či roční období. Zkrátka "ušijeme ji na míru" vašim konkrétním potřebám a požadavkům. Celý resort disponuje velkými parkovacími plochami, které jsou klíčové pro váš komfort.

Spojte pracovní povinnosti s odpočinkem a zábavou. Užijte si příjemný pobyt, my se postaráme o vše ostatní.