Každá životní událost je jedinečná.

Svatby, důležitá výročí, rodinné oslavy nebo jen významná setkání s rodinou či přáteli. Každý podobný moment si zasluhuje být uctěn způsobem, který zůstane v paměti všech přítomných hostů navždy. V Resortu Kyčerka na Valašsku chápeme důležitost těchto okamžiků. Náš tým se citlivě postará o jejich proměnu v nezapomenutelné zážitky.

Vezmeme si na starost organizaci vaší soukromé akce od začátku až do konce. Každá minuta bude plně přizpůsobena vašim požadavkům a přáním. Zvolíme společně menu, výzdobu a program tak, aby každý detail reflektoval vaši jedinečnost a styl. Svatební hostina či jiná oslava může být uspořádána v prostředí stylových dřevěných Valašských chalup. Vybrat si můžete například chalupu U Potůčka či Hájenka. Je to ideální varianta pro ty, kteří preferují větší soukromí. Upřednostňujete rustikální kouzlo? Pak je zde Hospoda Kyčerka s autentickou valašskou atmosférou.

Naprosto unikátním zážitkem je svatební obřad v Kapli Sv. Huberta. Ať už se jedná o velké svatební slavnosti nebo intimní rodinná setkání, jsme tu pro vás. Rádi přispějeme k tomu, aby se váš důležitý den vydařil přesně dle vašich představ.